Witamy na stronie tanilaptop.com. Działając jako sklep internetowy od 2008 umożliwiamy klientom dostęp do najwyższej jakości sprzętu komputerowego po niezwykle przystępnych cenach. Oferowane przez nas laptopy poleasingowe pozwalają zaoszczędzić pieniądze a jednocześnie wyposażyć firmę czy dom w sprzęt klasy premium czyli znacznie wydajniejszy i trwalszy niż marketowa tandeta. W tej chwili współpracujemy z największymi dostawcami tego typu w Europie. 
Nowością w naszej ofercie jest dostęp do programów wyprzedażowych Dell i Lenovo. 
Są to urządzenia pochodządze z niezrealizowanych zamówień, wystaw sklepowych lub zwrotów konsumenckich.
Dzięki temu macie Państwo okazję nabyć sprzęt nawet 30 % taniej niż w normalnych kanałach sprzedażowych producentów ciesząc się jakością oraz pełną gwarancją. 


Odkąd działamy sprzedajemy tanie laptopy poleasingowe, tanie notebooki i używane komputery którym ufamy. Opieramy się na doświadczeniu. Zanim używane laptopy trafią na naszą stronę muszą zostać sprawdzone i warte objęcia naszą gwarancją. Również dlatego w naszej  ofercie dominują laptopy DELL. 
Chętnie doradzamy, odpowiadamy na pytania, zawsze czynny jest numer: +48 694 522 532. 
Laptopy i komputery wysyłane są kurierem. Przesyłki są ubezpieczone a  wysyłka jest  przy zakupach powyżej tysiąca złotych jest darmowa. 
Gwarantujemy satysfakcję więc zakupiony sprzęt można zwrócić w ciągu czternastu dni.