Laptop DELL D610

Odnowione

Laptop DELL D610 1.6 GHZ 1024MB WIFI 40GB COMBO RS232 XP PRO

Więcej szczegółów

363,69 zł

Dodaj do listy życzeń

Ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania DELL D610 stanowi  doskonałą alternatywę dla tanich nowych laptopów, które przy okazji bije swoją wydajnością i niezawodnością. 
Bardzo wydajny procesor INTEL PENTIUM M 1.7 MB wyposażony w 2 MB cache jest odpowiednikiem Pentium 4 3.5  Ghz! Laptopy są w doskonałym stanie, co widać na fotografiach, świetnie radzą sobie 
w zastosowaniach biurowych, multimedialnych, czy podczas przeglądania internetu. Kompaktowe gabaryty tego komputera powodują, że jest to idealna maszyna dla osoby, która często się przemieszcza, jednak wymagania stawiane wydajności wykluczają zakup netbooka.
Warto pamiętać, że nie jest to obliczona na roczną pracę zabawka, tylko wysokiej klasy laptop segmentu PREMIUM zbudowany przez jednego z najlepszych poducentów komputerów przenośnych na świecie. 
Dodatowo wbudowany port RS 232 COM umożliwia pracę z urządzeniami diagnostycznymi, co w połączeniu z doskonałą jakością oraz odpornością laptopa, pozwala na użytkowanie go w stacjach diagnostyki pojazdów. 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Laptop DELL D610

Laptop DELL D610

Laptop DELL D610 1.6 GHZ 1024MB WIFI 40GB COMBO RS232 XP PRO

Napisz recenzję

Podobne produkty